Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Афера року не повинна пройти», – Гірняк про списання майна облради
07 Лютого, 17:48
logo-black

«Афера року не повинна пройти», – Гірняк про списання майна облради

Депутати Львівської облради можуть дозволити комунальному підприємству ЛОР «Обласний аптечний склад» списати склади на вул. П’ясецького, 9, неподалік Скнилівського мосту. Йдеться про 13 об’єктів нерухомості, загальною площею понад 4 тис. кв. м.  Питання розглядатимуть на найближчій сесії, 11 лютого.

Ділянка, на якій розташовані склади, належить громаді Львова. Мер Андрій Садовий звернувся до голови Львівської облради Олександра Ганущина з пропозицією передати місту і згадане майно.

«Зі свого боку гарантуємо, що вказані об’єкти будуть продані з публічного прозорого аукціону, а всі вилучені кошти (за попередніми оцінками — не менше мільйона гривень) будуть використані на фінансування вирішення проблем комунальних установ Львівської обласної ради, що знаходяться на території міста, а саме: КНП ЛОР „Львівська обласна клінічна лікарня“, КНП ЛОР „Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф“, КНП ЛОР „Львівський державний онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр“ та Львівський історичний музей», — зазначено в листі Садового.

Нагадаємо, за списання цих складів облрада голосувала 5 грудня торік. Депутат від фракції “Громадянська позиція” Володимир Гірняк пропонував тоді виключити це питання з порядку денного, однак голосування відбулося. Щоправда, підтримати списання не вдалося – забракло одного голосу.

Гірняк підтримує позицію мера Львова.

«Публічні, прозорі торги – це єдиноправильний вихід. За «списанням» складів на П’ясецького стоїть банальна крадіжка. Йдеться про понад 4000 метрів майна громади Львівщини! Афера року не повинна пройти!» – каже депутат.

Схожі новини