Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Агресор відповість за руйнування українських міст, селищ та сіл, – Олександр Слобожан
04 Квітня, 13:17

Агресор відповість за руйнування українських міст, селищ та сіл, – Олександр Слобожан

Про невідворотну відповідальність росії як країни-агресора, яка зруйнувала вже десятки українських населених пунктів, заявив виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан, повідомляє Львівське регіональне відділення АМУ.

«Агресор відповість за руйнування українських міст, селищ та сіл», – заявив він.

Також Слобожан в ефірі телеканалу CNN розповів про ситуацію в Бучі, де він перебував у перші дні повномасштабного вторгнення росії в Україну.

«24 лютого я був зі своєї сім’єю у Бучі, де я мешкаю. Ми опинилися під обстрілами, і до 12 березня я знаходився там, де були розгорнуті бойові дії. Була дуже важка ситуація, в оселях не було ні світла, ні газу, ні опалення. Місцева влада намагалась зробити все можливе, щоб забезпечити людей хлібом у віддалених районах, але це було складно через небезпеку. Довелося топити сніг, щоб вижити», – розповів він.

Нагадаємо, 1 квітня міський голова Бучі Анатолій Федорук повідомив про звільнення міста від російських окупантів. Днями світ зміг побачити, що після себе лишили рашисти в Бучі – сотні закатованих і вбитих мирних мешканців, зруйновані будинки та інфраструктура. За останніми даними, у Бучі вже поховали 330-340 вбитих росіянами цивільних.

Схожі новини