Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Академію сухопутних військ засипали монетами
16 Червня, 11:48
logo-black

Академію сухопутних військ засипали монетами

Рекордний випускний провели вчора в Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Більше 700 офіцерів прийняли присягу, отримали звання лейтенанта та попрощалися із навчанням.

 

«Впевнений, що сьогодні випускники нашої академії виходять з добрими знаннями, які їм пригодяться у майбутньому для захисту своєї Батьківщини», – сказав до молодих офіцерів Павло Ткачук, начальник Академії сухопутних військ ім. Петра Сагайдачного.

Випускний розпочався із шикування офіцерів ЗСУ на плацдармі перед академією.  Перед майбутніми офіцерами винесли бойовий прапор навчального закладу. Виконали гімн України. Далі випускники один за одним складали клятву випускника та отримали перші офіцерські погони. Далі урочисто промарширували плацом академії, а на прощання традиційно підкинули в гору монети.

До речі, цього року серед випускників академії було 187 учасників бойових дій. Вони прийшли навчатись до військового вишу у 2015 році, пройшовши перед тим бойові дії на фронті. А вже як курсанти в академії глибше вивчали армійську теорію, тактику ведення бою, медичну підготовку та вчилися лагодити військову техніку.

Більшість випускників після навчання продовжуватимуть службу серед військових, у районі ООС.

ФОТО: news.ugcc.ua. Відео LMN

Схожі новини