Ахметов передає свій медіабізнес державі | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Ахметов передає свій медіабізнес державі
11 Липня, 18:40

Ахметов передає свій медіабізнес державі

Український мільярдер Рінат Ахметов заявив, що передає свій медійний бізнес, зокрема телеканали «Україна» та «Україна 24», на користь державі. Про це йдеться в заяві System Capital Management, яка належить Ахметову.

«Цього тижня “Медіа Група Україна” відмовиться на користь держави від усіх ефірних і супутникових телевізійних ліцензій наших каналів та від ліцензій наших друкованих медіа в Україні. Ми також припинимо діяльність онлайн-медіа МГУ», — зазначив бізнесмен.

Своє рішення Ахметов пояснює набранням чинності закону про олігархів.

«Короткий шестимісячний термін, визначений законом для продажу медіаактивів, і російська воєнна агресія проти України не дають можливості компанії SCM продати медіабізнес на ринкових умовах», — йдеться у заяві.

За словами Ахметова, загальний обсяг інвестицій, які вклали у медіахолдинг, — понад 1,5 мільярда доларів. Загалом у медіахолдингу працюють 4000 людей.

Додамо, до «Медіа Групи Україна» входять понад 10 телеканалів та онлайн-видань: телеканали «Україна», «Україна 24», «НЛО TV», «Індиго TV», «Футбол 1/2/3», «34 телеканал», оператор супутникового мовлення Xtra TV, платформа OLL.TV, агенція «Медіа Партнерство Баінг», сайт «Сегодня», кросплатформний проєкт Vogue.UA.

 

Відео