Акція «Різдвяні пташки» розширює свою географію: зірка поїде до англійського міста Кембридж | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Акція «Різдвяні пташки» розширює свою географію: зірка поїде до англійського міста Кембридж
10 Грудня, 10:10

Акція «Різдвяні пташки» розширює свою географію: зірка поїде до англійського міста Кембридж

Акція «Різдвяні пташки», яку оголосили священник Роман Гром та військовий капелан Іван Гальо для того, щоб зібрати кошти на дрони для бійців 80 бригади стає не лише всеукраїнською, а й всесвітньою. Про це він повідомив у своєму дописі.

За словами Романа Грома найближчим часом одна Вифлиємська зірка поїде до англійського міста Кембридж.

«Громада УГКЦ Кембриджа у Англії підтримує акцію “Різдвяні пташки”. Тепер ми думаємо як туди надіслати зірку», – розповів священник.

Зазначимо, що ви ще можете долучитись до акції. Для цього вам необхідно організувати у своєму місті або селі вертеп або коляду. Після цього потрібно зареєструватися за номером 0673944821 або на сторінках “Різдвяних Пташок”  у Фейсбуці чи в Інстаграмі.

Після реєстрації ви отримаєте авторську Вифлеємську зірку, з якою будете колядувати і яка буде симолізувати приналежність вашого вертепу/коляди до акції “Різдвяні Пташки”. Волонтери зв’яжуться і уточнять, в який спосіб вам її передати.

«Заколядовані» кошти потрібно буде перерахувати на рахунок громадської організації, з якого буде проводитись закупівля дронів.  (не обов’язково пересилати всю зібрану суму, можна частину залишити на інші потреби).

Також отримавши зірку, ви автоматично отримуєте запрошення на з’їзд вертепів і коляд, які підтримали акцію “Різдвяні Пташки”. З’їзд відбудеться 13 січня. На цьому з’їзді буде встановлений Рекорд України по виконанню коляди найбільшою кількістю вертепів (локація з’їзду ще не відома).

А якщо ви не плануєте колядувати, але хочете долучитися до цього неймовірного проєкту, реквізити для донатів ось тут:

🔗Посилання на банку Безпечний переказ коштів (monobank.ua) (https://send.monobank.ua/jar/7oiFMg9nSs)

💳Номер картки банки 5375 4112 1266 0471

Відео