Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Акція продовжується: до протестувальників навідався Максим Козицький, однак безрезультативно
15 Липня, 15:35
logo-black

Акція продовжується: до протестувальників навідався Максим Козицький, однак безрезультативно

Сьогодні, 15 липня, на Старосамбірщині з робочим візитом побував голова Львівської ОДА Максим Козицький. Оскільки його маршрут пролягав до Турки, очільник області поспілкувався й з людьми, що вимагають ремонту дороги Стрілки-Мшанець. Вони вже кілька днів блокують пішохідний перехід, окремі люди голодують, аби на ремонт дороги нарешті виділили кошти.

«Маємо зараз таку ситуацію: фінансування на дороги є з двох джерел. Перше – дорожній фонд України. Друге – обласний бюджет. На дорогу Стрілки-Мшанець не могли виділити коштів при розподілі державного фонду, оскільки тоді ще не було розроблено проєктно-кошторисної документації. Якщо говорити про обласний бюджет, то усього на утримання доріг місцевого значення, якою є дорога Стрілки-Мшанець, виділили близько 300 мільйонів. А на ремонт вашої дороги треба 270. Ми не можемо скерувати практично усі гроші на один об‘єкт», – сказав Максим Козицький.

Очільник ЛОДА додав, що розуміє і підтримує людей, але в межах своїх повноважень станом на сьогодні нічого зробити не може.

«Ми будемо шукати ці кошти. Чи вдасться нам це зробити цього року? Навряд. В обласному бюджеті нема вільних коштів. Була б моя воля, я б з радістю виділив ці кошти. Але ситуація така, що їх нема. З дорогою ніхто нічого не робив 30 років. Ми вже зробили ПКД. Тепер треба шукати кошти та оголошувати торги. Але це потребує часу», — зауважив Козицький.

Протестувальники ж кажуть, така відповідь їх не влаштовує.

«Тобто по суті до нас приїхали ні з чим. Ми все розуміємо, але такими обіцянками вже ситі. Ми неодноразово просили ремонту дороги, писали звернення, але так виглядає, що поки не дійшло до точки кипіння, до цього протесту, ніхто й пальцем не ворушив», — каже протестувальник Василь.

  • 0
  • 1362
Схожі новини