Акції протесту та радикальні дії обіцяють шахтарі «Львівугілля» | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Акції протесту та радикальні дії обіцяють шахтарі «Львівугілля»
03 Червня, 14:35

Акції протесту та радикальні дії обіцяють шахтарі «Львівугілля»

Якщо у середу, 5 червня, Кабмін не прийме позитивне рішення щодо виплати зарплат шахтарям «Львіввугілля», гірники готові влаштовувати акції протесту. Кажуть у профспілці працівників вугільної промисловості, – пише ЗІК.

«Наші неодноразові звернення до владних структур про вчасну виплату зароблених грошей працівникам залишилось невиконаним. Така ситуація з невиплатою зарплати викликає в колективах незадоволення та обурення, підштовхує до некерованих акцій протесту і радикальних дій. Шахтарі та члени їх родин не мають коштів на своє існування», –  йдеться у зверненні.

Профспілки скерували документ до Прем’єр-міністра, секретаря РНБО, міністра енергетики та вугільної промисловості про те, що ситуація у колективах «Львіввугілля» досягає критичної межі і соціального вибуху – досі у повному обсязі не виплачена зарплата за березень і квітень 2019 року.

Працівники вимагають погасити заборгованість із зарплати та вирішити питання зі збутом вугілля.

Нагадаємо, 29 травня на шахті «Лісова», загинули двоє гірників. У Було скликано засідання РНБО, присвячене вирішенню проблем в енергетичній сфері.

Відео