Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Активісти вигнали Наталю Королевську з ЛОДА
27 Лютого, 12:15

Активісти вигнали Наталю Королевську з ЛОДА

Цими днями, 27 та 28 лютого, відбувається виїзне засідання комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів у Львівській області. Серед учасників скандально відома народна депутатка «Опозиційної платформи — За життя» Наталія Королевська, повідомляє ІА “Діло”. 

Сьогодні зранку ряд активістів зустрів Наталію Королевську у стінах Львівської ОДА вигуками, протестами. Зрештою, люди зірвали засідання депутатів і місцевої влади.

Наразі засідання комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів призупинено.

Зазначимо, що на 12:30 у ЛОДА запланований брифінг на тему «Новий трудовий Кодекс України та яка система пенсійного забезпечення вигідна для нашої країни». Серед спікерів, зокрема, і Наталія Королевська.

Нагадаємо,у 2006 році Королевська вперше пройшла в Раду від Блоку Юлії Тимошенко, входила до складу політради партії Батьківщина. У 2012 році її виключили із фракції з формулюванням «за порушення партійної дисципліни», де факто — за співпрацю з режимом Януковича. У тому ж році Королевська стала міністром соцполітики в Кабміні Миколи Азарова. Після Революції гідності Королевська приєдналася до “Опозиційного блоку”. На виборах 2014 року пройшла в Раду за списком Опоблока разом з чоловіком Юрієм Солодом. Після розколу в рядах цієї політсили восени 2018 року долучилася до “Опозиційної платформи — За життя”. На парламентських виборах 2019 пройшла в Раду як № 4 у списку Опозиційної платформи.

Також додамо, що ветеранська спільнота України зверталася із відкритим листом щодо зайняття Королевською посади заступника голови комітету із питань захисту ветеранів. Ветерани відзначали, що Королевська наприкінці 2013 і початку 2014 року підтримувала російську окупацію України, здійснювала допомогу у створенні «ЛНР», відома своїми сепаратистськими висловлюваннями та можливою підтримкою терористичних формувань.

 

Схожі новини