Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Активісти викрили заклади ігрових автоматів у Винниках (відео)
23 Січня, 14:09
logo-black

Активісти викрили заклади ігрових автоматів у Винниках (відео)

 Антоніна Скляренко

Три заклади із вивіскою «Національна лотерея» закрили та опломбували у Винниках – на вулицях Галицькій та Івана Франка. Громадські активісти довели, що вони функціонували як салони гральних автоматів.

«Мешканці Винник скаржились, що їхні неповнолітні діти програють гроші на ігрових автоматах. Але поліція на звернення не реагувала. Нещодавно неприємний інцидент трапився з учасником АТО. Чоловік був у закладі, грав. Йому самі ж працівники наливали алкоголь. А коли побачили, що той добряче охмелів, попросили написати розписку, що обіцяє замість грошей віддати земельну ділянку, яку отримав», – розповідає LMN активіст ГО «Твереза Галичина» Зеновій.

У цих приміщеннях «Національна лотерея», запевняє Зеновій, часто розливали алкогольні напої. Місцеві кажуть, клієнтів заманювали навіть жіночим стриптизом. Ще з серпня активісти писали звернення до правоохоронців, місцевої і обласної влади з проханням вивчити проблему.

«Але через місяць отримали відписки, що в ході перевірки – незаконної діяльності не виявлено», – каже голова ГО «Інвалідів-учасників бойових дій АТО» Юрій Солиган.

Активісти із цієї громадської організації, а також «Твереза Галичина» та Добровольчого Руху ОУН вирішили зняти діяльність цих закладів на відеокамеру. А тоді викликали поліцію. Правоохоронці опечатали приміщення.

«Власниками приміщень, де обдурювали людей на гроші, є самі ж винниківчани, – кажуть активісти. – До речі, декому з нас вже погрожували. Телефонували на мобільні і казали, що це так просто не минеться. Потім гроші пропонували, аби ми залишили їх у спокої. Але для нас це вже справа честі – завершити розпочате».

Поліція відкрила кримінальне провадження щодо роботи нелегальних гральних закладів у Винниках. Йде слідство.

«Сьогодні гральний бізнес ховається за вивісками спортлото та інших лотерей, але насправді це ніщо інше, як гральні салони, – каже міський голова Винник Володимир Квурт. – У цих салонах йде гра на гроші, продається алкоголь і вони стають осередком злочинності у наших містах. Якщо ми хочемо захистити майбутнє наших дітей – необхідно терміново вносити зміни у Закон України про заборону грального бізнесу і доповнити перелік азартних ігор електронною лотереєю, яка є нічим іншим, як аналогом «однорукого бандита». Цю проблему бачать батьки, вчителі, мешканці, а значить повинна нарешті побачити і Верховна Рада. Сподіваюсь, позицію Винниківської міської ради підтримають й інші міста України».

Відео: надали громадські актвісти

  • 0
  • 600
Схожі новини