Активісти заблокували міжнародну трасу Київ-Чоп | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Активісти заблокували міжнародну трасу Київ-Чоп
19 Листопада, 15:43

Активісти заблокували міжнародну трасу Київ-Чоп

Потрапити на Львівщину з боку Закарпаття неможливо

У понеділок, 19 листопада, активісти ГО «Авто Євро Сила»  та ГО “Доста-Закарпаття” перекрили міжнародну трасу Київ-Чоп у селищі Нижні Ворота Воловецького району Закарпатської області.

Про це Львівській Мануфактурі Новин повідомили очевидці.

Учасники акції протесту вимагають зустрічі з регіональними високопосадовцями задля того, щоб вони відповіли на питання, які вони їм підготували. Йдеться зокрема про погіршення кримінальної ситуації у області, поганий стан доріг, низький рівень зарплат та інші соціальні проблеми.

Люди кажуть, що починаючи з 10 години активісти нікого не пропускають, відтак утворилася декількакілометрова черга автомобілів.

“Чекаю тут ще від ранку. Такі акції створюють чимало незручностей. Швидка стояла у черзі разом з іншими автомобілями понад 20 хвилин. Активісти не пропускають і рейсових автобусів. Більше того, поліцейські сказали, що акція безстрокова!” – каже Руслан Діасамідзе, очевидець.

Додамо, що завтра схожі акції протесту відбудуться і на Львівщині. Їх АвтоЄвроСила анонсувала напередодні. Блокуватимуть теж трасу “Київ-Чоп”. Попередньо заявили, що акція триватиме до моменту, поки всі вимоги не будуть задовільнені.

Відео