Аматорська збірна Львівщини з футболу здобула другу перемогу | Львівська мануфактура новин
Аматорська збірна Львівщини з футболу здобула другу перемогу
06 Жовтня, 11:05

Софія Козаренко

У другому поєдинку проміжного етапу Кубка регіонів УЄФА львів’яни мінімально перемогли фінську команду «КаарінанПоят».

Збірна України, яку представляють лише футболісти зі Львівщини, контролювала гру ще від початку зустрічі і вийшла веред уже на 5-тій хвилині. Фіни у карному майданчику порушили правила проти Руслана Майовецького, отож арбітр призначив пенальті. Ростислав Михальчук чудово впорався із завданням – 1:0.

Суперники із Фінляндії могли зрівняти рахунок на 77-мій хвилині. Тут уже «КаарінанПоят» отримав право пробивати пенальті. Однак голкіпер «синьо-жовтих» Мар’ян Бурмас продемонстрував чудовий сейв. До кінця матчу рахунок так і залишився 1:0 на користь львів’ян.

У наступному поєдинку, який відбудеться 8-го жовтня, підопічні Віталія Пономарьова зустрінуться зі збірною Італії. У цій дуелі команди і вирішать долю путівки у наступний раунд євротурніру