Американські хірурги в Україні оперуватимуть дітей з “заячою губою” | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Американські хірурги в Україні оперуватимуть дітей з “заячою губою”
03 Травня, 14:29

Американські хірурги в Україні оперуватимуть дітей з “заячою губою”

Наприкінці травня американські і українські хірурги у рамках спільного благодійного проекту у Києві безкоштовно  прооперують близько 20 дітей віком до п’яти років з «заячою губою», передає zaxid.net.

Проект реалізується у співпраці з однією з найбільших медичних фундацій світу – Гарвардської медичної школи. В Україні її представлятиме професор цієї школи Геннадій Фузайлов. Він прилетить до Києва 21 травня і пробуде там чотири дні.

Хірургічне лікування проходитиме в інституті хірургії Валіхновського за участі заслуженого лікаря України, хірурга Ростислава Валіхновсього.

Звертатися по допомогу можуть батьки дітей з різних областей України.

«Така проблема як «заяча губа» є для України дуже актуальною. Для батьків та й самих дітей – це значний психологічний комплекс. Вони соромляться, іноді навіть ховають цих дітей від оточення. А для дитини це ще й функціональний недолік, такі діти не можуть нормально говорити, харчуватися, ходити до звичайної школи. Тому патологію «заяча губа» та «вовча паща» потрібно лікувати хірургічно», – каже хірург Ростислав Валіхновський.

Лікування такої патології медики проводять лише оперативним шляхом і найкраще це робити у віці до 12 місяців. Лікарі кажуть, у важких випадках при ускладненому харчуванні дитини, лікування варто починати ще раніше.

Якщо усунути проблему своєчасно, то можна повністю позбутися зовнішнього і функціонального дефекту і
зробити післяопераційний рубець непомітним.

Записатися на прийом до українсько-американської команди можна за телефоном – 050 823-25-26.

 

Фото: Погляд.

Відео