Американські хірурги безкоштовно оперуватимуть українців у Львові: як записатись | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Американські хірурги безкоштовно оперуватимуть українців у Львові: як записатись
11 Серпня, 17:25

Американські хірурги безкоштовно оперуватимуть українців у Львові: як записатись

Цього року у листопаді команда американських лицевих пластичних хірургів приїде до Львова та проведе безкоштовні реконструктивні операції військовим і цивільним, які отримали травми обличчя та шиї. Про це розповіли у міській раді.

Зазначається, що американські лікарі разом з українськими колегами відберуть пацієнтів для проведення реконструктивних операцій на обличчі та шиї. Для пацієнтів, які пройдуть відбір для участі в місії, операція та перебування в клініці будуть безкоштовними.

«Якщо ви знаєте потенційного пацієнта або самі є потенційним пацієнтом із травмами обличчя та/або шиї, для отримання інформації про те, як подати заявку на операцію в рамках місії, напишіть на facetoface@ingeniusua.org, або сконтактуйте в Telegram/Viber за номером +380937814304 (Ігор Анатолійович)»,  – йдеться у повідомленні.

Зокрема, необхідно надіслати скановані копії виписок (за наявності), фотографії та знімки досліджень КТ/МРТ тощо. Після отримання та розгляду цієї інформації, усім, хто звернувся повідомлять про результат та деталі.

До слова, це вже третя місія Face to Face в Україні, в межах якої раніше прооперували 50 пацієнтів.

Відео