Американський гурт спільно з Жаданом та Kazkою випустив пісню українською мовою (ВІДЕО) | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Американський гурт спільно з Жаданом та Kazkою випустив пісню українською мовою (ВІДЕО)
08 Липня, 15:57

Американський гурт спільно з Жаданом та Kazkою випустив пісню українською мовою (ВІДЕО)

Американський гурт Gogol Bordello спільно із Сергієм Жаданом та фронтвумен гурту Kazka Олександрою Заріцькою в три голоси заспівали українську пісню Сили перемоги. Вона показує повагу до українського народу, який все ще бореться з російським вторгненням. Про це музиканти повідомили в Instagram.

«У цьому треку об’єдналися три сильні та різноманітні українські музичні голоси: Gogol Bordello та легендарний поет та панк-рокер Сергій Жадан та етно-синт-поп сенсації Kazka, які обоє родом із міста Харків. Це послання натхнення та підтримки захисникам України, чия праведність безперечна та відображена цими енергійними творчими силами», – написали артисти, представляючи пісню.

У кліпі Gogol Bordello використали фотографії та відео з Харкова, Києва, Ірпеня та інших міст України, що постраждали від російської агресії.

Нагадаємо, соліст Gogol Bordello родом з України. До США він емігрував на початку 1990-х, де заснував відомий панк-гурт. Він прославився на весь світ під час світового туру Мадонни 2007 року.

Відео