Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Андрій Садовий провалив комунікацію», – Володимир Гірняк про скандал з утворенням Львівської ОТГ
02 Червня, 15:32
logo-black

«Андрій Садовий провалив комунікацію», – Володимир Гірняк про скандал з утворенням Львівської ОТГ

Радикальні протести, які виникали довкола створення Львівської ОТГ або так званого «Великого Львова» і виливаються у перекриття автотрас, свідчать, що ситуація вийшла з-під контролю. Про це сьогодні, 2 червня, після розгляду питання про формування ОТГ області  на сесії Львівської облради заявив депутат від фракції “Громадянська позиція” Володимир Гірняк.

«Щоб нівелювати можливі негативні наслідки протестів наших краян, насамперед потрібно розібратися у причинах їх виникнення. Їх насправді декілька, однак я б наголосив на двох основних: непослідовність державної політики при проведенні адміністративної реформи та відсутність належної комунікації між органами влади усіх рівнів», – вважає Гірняк.

На переконання депутата, ідея Великого Львова засадничо правильна і не має альтернативи.

«Львів і довколишні села та селища тісно поєднанні між собою логістично та інфраструктурно, – каже він. – Ефективний розвиток територій довкола Львова у перспективі неможливий без обласного центру. Як неможливий ефективний розвиток Львова без довколишніх територій.

У ситуації, що склалася сьогодні, є лише єдиний вихід: комунікація у форматі обласна влада – влада Львова – місцеві громади. Чому ця комунікація була провалена на попередніх етапах – тема окремої розмови. Однак нині явно не час, аби усім сторонам протистояння продовжувати нагнітати ситуацію і мірятися м’язами. Керівництво Львова та області має спуститися зі своїх політичних небосхилів і достукатися до кожного жителя Винник і Брюхович, Малехова та Дублян. Люди мають зрозуміти власні переваги від утворення великої львівської громади. Бо від її утворення виграють не лише мешканці Львова».

Гірняк вважає, до критичної ситуації, яка склалася, призвела, в першу чергу, бездіяльність міського голови Андрія Садового.

«Хочу звернутися до кожного жителя, хто сьогодні має сумнів у доцільності входження свого населеного пункту у склад Львівської ОТГ, – каже депутат. –  Давайте будемо розважливими і критично оцінюватимемо ті чи інші заклики політичних лідерів. Заклики часто зумовлені непомірними амбіціями окремих осіб і їхнім невиправданим гонором. Але хочу наголосити, що Андрій Садовий, який провалив комунікацію зі створення Львівської ОТГ і чия бездіяльність в першу чергу призвела до нинішньої критичної ситуації, не вічний на посаді міського голови Львова. І в наших силах уже на найближчих виборах позбавити його можливості управляти Львівською ОТГ».

Гірняк зауважує, що кілька місяців залишилося і до закінчення каденції голови облради Олександра Ганущина.

«Не завжди керуватимуть селищами і селами нинішні керівники. Але життя триватиме. І ми мусимо вчитися жити разом. Жити чесно, не пригнічуючи нічиїх інтересів, – каже депутат. – Великому Львову бути як не сьогодні, то завтра. І що швидше та безболісніше ми пройдемо шлях до його утворення, то швидше зможемо налагодити ефективне функціонування великої Львівської ОТГ. І це однозначно позитивно відобразиться на житті кожного жителя нашого краю».

Фото: Леополіс

Схожі новини