Андрій Садовий розповів про стан постраждалих і загиблого внаслідок ракетного обстрілу | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Андрій Садовий розповів про стан постраждалих і загиблого внаслідок ракетного обстрілу
29 Грудня, 13:10

Андрій Садовий розповів про стан постраждалих і загиблого внаслідок ракетного обстрілу

Чоловіку, який загинув внаслідок ранкового обстрілу Львова, було близько 40 років. Про це повідомив міський голова Андрій Садовий.

«Львів сьогодні був атакований ворогом. Більше 10 Shahed летіло на Львів і область, маємо загорання на об’єктах критичної інфраструктури. Також була ракетна атака. Наші сили ППО спрацювали достатньо якісно, але уламки ракет і вибухова хвиля зробили біду в Сихівському районі. Повилітало більше 2 тисяч вікон з 18 житлових будинків. Також пошкоджено три школи і дитячий садочок, а це десь 450 вікон і багато дверей.

На жаль, одна людина загинула. Це чоловік, віком близько 40 років», – сказав мер.

За його словами, 14 постраждалих перебувають в лікарні Св. Луки, з них одна людина у важкому стані, ще одна – у стані середньої важкості, решта отримали легкі травми.

На відновлення вибитих віконт і дверей в помешканнях мешканців пошкоджених будинків з бюджету міста виділять близько 35 мільйонів гривень.

Йдеться про кошти на відновлення вибитих вікон і дверей (за кожне вибите вікно місто компенсує 12 тисяч гривень, за одні вибиті вхідні двері – 8 тисяч). Для оперативної комунікації з мешканцями в ліцеї «Сихівський» буде тимчасово розміщено пункт ЦНАПу. Окремо виділять кошти на ремонт шкіл і дошкільного закладу.

«Якщо на час проведення ремонтних робіт хтось із мешканців буде потребувати тимчасового помешкання, то ми це організуємо. За деталями потрібно буде звернутись в мобільний тимчасовий пункт ЦНАПу, який зараз почне працювати в ліцеї “Сихівський”», – запевнив Андрій Садовий.

В постраждалих від обстрілу будинках відновлять водо-, тепло- і електропостачання одразу, як працівники відповідних служб дадуть дозвіл це зробити.

Відео