Андрій Садовий увійшов до десятки найоплачуваніших мерів | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Андрій Садовий увійшов до десятки найоплачуваніших мерів
09 Лютого, 15:02

Андрій Садовий увійшов до десятки найоплачуваніших мерів

Міський голова Львова Андрій Садовий опинився на дев’ятому місці серед двадцяти мерів українських міст за розміром заробітної платні. За попередній рік міський голова Львова отримав 778 886 гривень зарплати. Про це повідомили в Антикорупційному штабі.

Проаналізувавши дані за попередній рік, аналітики склали рейтинг найбільш високооплачуваних міських голів обласних центрів України. Вони стверджують, що керувались інформацією, яку отримали за офіційним запитом, а також враховували не лише «чисту» зарплату мерів, а й премії та різноманітні доплати. Тому числа можуть дещо відрізнятись від тих, які зазначені в офіційних деклараціях.

Так, Андрій Садовий отримав за рік 778 886 гривень зарплати та опинився на 9 місці рейтингу між ужгородським і чернігівським міськими головами, які заробляють приблизно стільки ж.

До нарахованої зарплати входить низка різних виплат, зокрема і премії. За розміром такої винагороди львівський голова опинився на 7 місці серед всіх мерів, отримавши 337 тисяч гривень доплати.

Загалом найбільше серед усіх міських голів обласних центрів в попередньому році заробив вже колишній мер Запоріжжя Володимир Буряк. Його зарплата нараховує 1 мільйон 523 тисячі гривень. Найцікавіше те, що це сума лише за 9 місяців, адже свої повноваження Володимир Буряк склав 30 вересня 2021 року.

На другому місці за рівнем зарплати опинився тернопільський міський голова Сергій Надал. За попередній рік йому нарахували 1 мільйон 354 тисячі гривень зарплатні. А третє місце посів луцький міський голова Ігор Поліщук. У нього нарахували зарплату в розмірі 1 мільйон 137 тисяч гривень.

Відео