Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Андрію Садовому вручили підозру (Відео)
21 Листопада, 12:18

Андрію Садовому вручили підозру (Відео)

Кілька хвилин тому міський голова Львова Андрій САдовий виставив на своїй сторінці у Фейсбук відео. Повідомив, що прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури вручили йому підозру.

“Щойно прокурори Холодницького вручили мені повідомлення про підозру. В 2015 році місто Львів на відкритому інвестиційному конкурсі залучило інвестора — компанію CTP. Від цієї компанії за землю ми отримали 54 мільйони гривень. Це було поле, на по якому корови ходили, а компанія там має збудувати індустріальний парк. Починаючи з 2015 року йде блокування цього питання з усіх сторін: на рівні державної влади, Генеральної прокуратури. З того часу прокурори їздять, досліджують, а земля стоїть. За той час CTP збудувала індустріальний парк в Румунії, в інших країнах. Це третій в Європі інвестор, що інвестує в промислове майно. Тут у Львові вони мають забезпечити 3 тисячі робочих міст. Ми будемо боротись і перемагати”, — зазначив мер Львова.

Прес-служба Львівської міськради нагадує,  що Львів має намір збудувати великий індустріальний парк, площею майже 25 га. Керуюча компанія — дочірня компанія голландського гіганта нерухомості виробничого призначення у країнах центральної та східної Європи — СТР. Компанія планує інвестувати у будівництво майже 50 млн євро і збудувати у кілька етапів загалом 100 тис кв м виробничих приміщень. Це понад 3 тис. нових робочих місць.

 

  • 0
  • 157
Схожі новини