Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Антикорупційні органи обшукали підприємства та перевіряють законність дій Порошенка
19 Липня, 21:26

Антикорупційні органи обшукали підприємства та перевіряють законність дій Порошенка

НАБУ провело обшуки у приміщеннях автомобільної компанії “Богдан Моторс”, зокрема у спортивному клубі “5 елемент”.

Власником “Богдан Моторс” є фігурант розслідування про розкрадання в “Укроборонпромі” та бізнес-партнер Петра Порошенка Олег Гладковський. Кінцевим бенефіціарним власником клубу є сам екс-президент Порошенко.

Про це повідомили у НАБУ.

«Слідча дія санкціонована і проводиться в ході розслідування розтрати державного майна в особливо великих розмірах службовими особами Міноборони України та Генштабу ЗСУ України, які у 2015-2018 рр, на думку слідства, незаконно внесли до державного оборонного замовлення спеціальний автомобільний транспорт та здійснили його закупівлю за завищеними цінами», – йдеться у повідомленні.

Компанія “Богдан Моторс” стверджує, що звинувачення НАБУ – надумані.

Про це йдеться у заяві прес-служби.

«Закупівля автомобілів виробництва “Богдан Моторс” відбувається у повній відповідності з чинною редакцією постанови Кабінету Міністрів України №517. Вона чітко регламентує весь порядок формування ціни під час здійснення державного оборонного замовлення», – йдеться в заяві компанії.

Партія Порошенка “Європейська Солідарність” заявляє, що в останній день перед виборами антикорупційні органи проводять обшуки, які є “зрежисованою виставою, яка має на меті дискредитацію політичної сили та її лідера”.

Про це повідомляє прес-служба партії.

«Наголошуємо, що слідчі дії, які відбуваються сьогодні, не мають жодного відношення ні до “Європейської Солідарності”, ні до Петра Порошенка. Причому це відбувається у присутності телекамер, які очевидно потрібні для організації політичної “картинки”. Вважаємо, що саме це є головною метою такої “слідчої активності”. Зокрема, першими прибули на місце ведення “слідчих дій” телекамер тих телеканалів, за якими стоять Медведчук, Мураєв та Коломойський, які, очевидно, і є замовниками відповідної провокації. Антикорупційні органи, вочевидь, не мають брати участь у брудних політичних іграх, суть яких цілковито зрозуміла українським виборцям», – йдеться у заяві.

 

НАБУ також провело обшуки в центральному офісі інвестиційної групи ICU в Києві у рамках так званої справи “Роттердам+”. ICU раніше також була пов’язана з екс-президентом Порошенком.

«Розцінюємо ці слідчі дії не інакше як спробу чинити на неї тиск, який має явний політичний контекст. Причиною цього тиску ICU бачить невдоволення нинішньою владою і її оточення реформами, проведеними їх попередниками, деякі з яких раніше працювали в ICU», – йдеться у заяві компанії.

 

Слідчі центрального апарату ДБР зареєстрували кримінальне провадження щодо причетності Порошенка до організації можливого незаконного вивезення судді Миколи Чауса через державний кордон України до Молдови.

Про це повідомляє ДБР.

«ДБР відкрило кримінальне провадження через інформацію, поширену у ЗМІ, де зазначалося, що до організації незаконного вивезення судді може бути причетне колишнє керівництво держави. Наразі слідчі перевіряють ці дані», – йдеться у повідомленні.

 

Фото: Сайт президента України

Схожі новини