Антикорупційний Форум Львівщини оприлюднив результати роботи за 2,5 роки – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Антикорупційний Форум Львівщини оприлюднив результати роботи за 2,5 роки
02 Лютого, 13:00
logo-black

Антикорупційний Форум Львівщини оприлюднив результати роботи за 2,5 роки

Марта Занюк

 

1 лютого відбулася стратегічна сесія Антикорупційного Форуму Львівщини, який розпочав діяльність у червні 2016 року.

 

Організатори Форуму оприлюднили звіт своїх досягнень й роботи за цей час та розповіли про плани на 2019 рік.

 

Зокрема, організація створила документ Антикорупційної стратегії Львова. Згодом Андрій Садовий за зверненням Форуму створив робочу групу для розробки Кодексу етичної поведінки службовців міськради.

«Після багатьох місяців складних дискусій учасники групи дійшли до першого повноцінного драфту Етичного кодексу. Антикорупційному Форуму вдалось проадвокатувати усі принципові, на нашу думку, правки до документу. Ми чекаємо затвердження цього документу на Виконавчому комітеті ЛМР», – розповіли організатори.

 

Також Форум посприяв відкриттю електронної черги до дитячих садків.

 

З ЛОДА організація досягла домовленостей працювати над більш детальними програмами, як «Електронна Львівщина», над інформаційними заходами та проектами.

 

Координатора Антикорупційного Форуму Львівщини включили до складу Комісії з оцінки корупційних ризиків у Львівській обласній раді.

«На першому ж засіданні цієї Комісії Форум подав пропозиції-ідентифікації у рамках оцінки корупційних ризиків у Львівській обласній раді. Ми ідентифікували 27 корупційних ризиків та 80 рішень з їх усунення», – повідомили організатори.

Люди Антикорупційного Форуму розслідували корупційні схеми, проводили навчальні заходи, зустрічалися з представниками Консультативної місії ЄС, де розповіли про ситуацію на Львівщині та домовилися про антикорупційну взаємодію.

 

Загалом Форум досягнув ще безліч цілей. Після звіту говорили про плани на 2019 рік. На першому місці – створення антикорупційної коаліції.

Відео