Антимонопольний комітет оштрафував фірми, які змовилися під час проведення тендерів | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Антимонопольний комітет оштрафував фірми, які змовилися під час проведення тендерів
25 Жовтня, 15:30

Антимонопольний комітет оштрафував фірми, які змовилися під час проведення тендерів

Адміністративна колегія Західного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України (АМКУ) оштрафувала на 204 тис. грн учасників закупівель за узгоджені дії під час проведення тендерів. Про це повідомили журналісти NGL.media.

“24 жовтня колегія винесла рішення, яким визнала наявність змови між ТОВ «Бербет Інжиніринг» та підприємцем Йосипом Стахівим під час закупівлі на поточний ремонт коридору у хірургічному відділенні Львівської обласної клінічної лікарні ще у 2021 році”, — розповідають розслідувачі.

 

 

Як тоді писали NGL.media, власник «Бербет Інжиніринг» був прописаний за однією адресою зі своїм нібито конкурентом Стахівим, документи для учасників закупівлі готувала одна людина, чиї дані були вказані в метаданих файлів обох претендентів.

Раніше, у вересні, колегія також оштрафувала ТОВ «Стрийбудмонтаж» та ТОВ «Комунальник 1» за змову під час закупівлі на капітальний ремонт кардіологічного корпусу в головному відділенні лікарні за 2,06 млн грн у 2019 році. NGL.media тоді виявили, що  обидві компанії подали на торги документи з однаковим дефектом друку/сканування, що свідчило про використання однієї техніки.

За змову АМКУ оштрафував  «Бербет Інжиніринг», «Стрийбудмонтаж» і «Комунальник 1» на 68 тис. грн з кожної компанії. Фізична особа-підприємець Йосип Стахів припинив діяльність у червні цього року, тому штраф його оминув. Оштрафовані компанії наступні три роки не зможуть брати участі у відкритих бюджетних торгах.

 

Відео