Антитіла до коронавірусу “живуть” недовго, – вчені | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Антитіла до коронавірусу “живуть” недовго, – вчені
28 Жовтня, 14:33

Антитіла до коронавірусу “живуть” недовго, – вчені

Вчені Імперського коледжу Лондона з’ясували, що з часом кількість людей з антитілами від коронавірусу знижується. Про це повідомляє Укрінформ, посилаючись на сайт університету.

Таким чином результати дослідження ставлять під сумнів ефективність стратегії вироблення колективного імунітету від коронавірусу.

«У дослідженні взяли участь більш як 365 тисяч осіб, яким три рази робили тести на антитіла у період з 20 червня по 28 вересня. За цей час антитіла зникли у 26% піддослідних. При цьому серед загальної кількості респондентів на початку експерименту антитіла виявили у 6%, а станом на початок другої хвилі COVID-19 у вересні – у 4,4% протестованих», – повідомили вчені.

При цьому скорочення частки людей з антитілами відбулося в усіх вікових групах: найбільше скорочення антитіл спостерігалося у людей, старших за 75 років, найменше – у людей 18-24 років.

Результати дослідження дають змогу припустити, що рівень імунітету населення може знизитися в місяці після першої хвилі епідемії.

Нагадаємо, що за минулу добу, 27 жовтня, на Львівщині підтвердили нові випадки захворювання на коронавірус – захворіло 398 людей.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Відео