Цієї ночі у Львові частину лікарень та весь комунальний електротранспорт перевели на загальні графіки відключень електроенергії. Причиною стало рішення Уряду щодо зміни підходу до визначення критичності підприємств. Міська влада заявляє, що намагається терміново виправити ситуацію. Про це повідомив міський голова Львова, Андрій Садовий.
«Тобто тепер апарати штучного дихання, трамваї та тролейбуси мають працювати за графіками відключень. Це нонсенс», — заявив мер Львова, додавши, що з самого ранку намагається зв’язатися з членами уряду, аби негайно виправити цю ситуацію.
Як повідомили у Львівській міській раді, близько 6:00 години було знеструмлено тягові підстанції, які живлять електротранспорт на вулицях Городоцькій, Виговського, Зеленій та Стуса. У зв’язку з цим не курсують тролейбуси № 23, 24, 27, 30, 31, 32, а тролейбуси № 22 та № 33 вийшли на маршрути в обмеженій кількості.
Також обмежено рух трамваїв № 1, 4, 6, 8 та 9, зокрема в районі залізничного вокзалу. Трамвайні маршрути № 1, 6 і 9 курсують за частково зміненими схемами.
Для забезпечення транспортного сполучення частину тролейбусних маршрутів тимчасово продублювали автобусами. Зокрема, замість тролейбуса № 27 курсують автобуси № 52 та № 84, № 23 — автобуси № 21 і № 11, № 24 — автобуси № 46 і № 37, № 30 — автобус № 30, № 32 — автобуси № 20 та № 32.
Замість трамваїв № 4 і № 8 організували рух дублюючого автобусного маршруту № 8Т «Площа Галицька — проспект Червоної Калини».
За попередньою інформацією, з 9:30 можливі відключення інших підстанцій, що може вплинути на роботу ще частини маршрутів. Про всі зміни обіцяють повідомляти додатково.
Пасажирам радять за можливості користуватися автобусними маршрутами та безкоштовною пересадкою, яка діє у Львові. Місто також екстрено планує альтернативне підсилення роботи громадського транспорту.