Апеляційний суд забов’язав власника собак породи метис кане-корсо сплатити штраф і віддати тварин | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Апеляційний суд забов’язав власника собак породи метис кане-корсо сплатити штраф і віддати тварин
23 Лютого, 12:49

Апеляційний суд забов’язав власника собак породи метис кане-корсо сплатити штраф і віддати тварин

46-річний львів’янин, власник двох собак породи метис кане-корсо, повинен сплатити штраф за неналежне утримання тварин і віддати їх. Таке рішення днями ухвалив Апеляційний суд Львівської області, повідомляє пресслужба суду.

За матеріалами справи, 19 вересня 2022 року вдень у львівському парку «Залізна Вода» чоловік вигулював своїх собак без повідків та намордників. Одна з тварин напала на жінку і вкусила її за праве підребер’я.

«Повторний випадок трапився також у цьому парку 22 жовтня 2022 року. Так, 22 жовтня приблизно о 14:00 год, чоловік знову здійснював вигул власних собак породи «Метис кане-корсо» без наявності повідків і намордників, які внаслідок наближення до іншого чоловіка також вкусили його, заподіявши шкоду здоров’ю», – йдеться в повідомленні.

За даними слідства, такими своїми діями власник собак порушив правила вигулювання тварин. Сихівський районний суд визнав його винним та присудив штраф із конфіскацією обох собак. Ці рішення чоловік пішов оскаржувати до апеляційного суду, однак той хвалив залишити без змін постанови суду першої інстанції. Вони є остаточними і оскарженню не підлягають.

Фото ілюстративне

Відео