Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Аптека на Міцкевича переїжджає
10 Січня, 18:16

Аптека на Міцкевича переїжджає

Старовинна аптека на пл. Міцкевича, 8 переїжджає у інше приміщення через неприйнятні умови оренди. Про це на своїй сторінці у Facebook написала директор управління охорони історичного середовища міста Лілія Онищенко.

«ТзОВ «Аптека на Марійській» не захотіла більше бути на площі Марійській. Дуже прикро, що вони так легко здалися. Тут і далі, сподіваюся, буде аптека, принаймі таке зобов’язання мають власники будівлі і приміщень. Така ж позиція міста», – йдеться у повідомленні.

Інформацію підтвердив і заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко.

“Разом з Лілією Онищенко зібрали на місці директора аптеки і керівництва НАК «Надра України». Адже лише нещодавно отримали запевнення, що аптека залишається тут остаточно. Як мені пояснила директор аптеки, яка проводить тут діяльність, – умови, які були від НАК «Надра України» за останні роки для них вже стали неможливі для виконання.  Керівництво НАК «Надра України» натомість стверджують, що аптека тут і залишиться, але буде інша юридична особа. Яка б не була позиція «Надра України» – ми зробимо все, щоб тут була аптека” – повідомив він.

Аптека на пл. Міцкевича у цьому приміщенні існує з 1921 року. Спроби виселити аптеку розпочалися ще з 2015 року.

Фото: прес-служба ЛМР

Схожі новини