Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Арахамія очолив делегацію для переговорів з росією про гарантії безпеки
05 Квітня, 08:00

Арахамія очолив делегацію для переговорів з росією про гарантії безпеки

Президент України Володимир Зеленський створив делегацію для переговорів з росією про гарантії безпеки. Відповідний указ зʼявився учора, 4 квітня.

Керівником делегації Зеленський призначив депутата Давида Арахамію. До складу увійшли також міністр юстиції Денис Малюська, радник голови ОП Михайло Подоляк, міністр оборони Олексій Резніков та заступник міністра закордонних справ Микола Точицький.

Делегацї допмагатимуть також експерти. Ними стали юрист-міжнародник Олександр Малиновський та посол України Олександр Чалий.

В указі президента йдеться про те, що Главі делегації дозволяється за погодженням з міністром закордонних справ вносити зміни до складу делегації, а також залучати в установленому порядку для забезпечення роботи делегації працівників державних органів, підприємств, установ, організацій за погодженням з їх керівниками, наукових радників та експертів.

Затвердили також директиви української делегації для участі у переговорах з росією з підготовки та узгодження проєкту договору про гарантії безпеки України, проте вони залишаються таємними

Схожі новини