Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Арахамія та Подоляк готові їхати в Маріуполь на переговори
21 Квітня, 08:35

Арахамія та Подоляк готові їхати в Маріуполь на переговори

У полку “Азов” кажуть, що готові до евакуації з Маріуполя. Для цього їм потрібна підтримка третьої сторони. Про це заявив заступник командира полку “Азов” капітан Святослав Паламар у Telegram.

“Ми спілкувалися сьогодні з вищим політичним керівництвом. Це саме Давид Арахамія та Михайло Подоляк, які заявляють, що готові приїхати на переговори до Маріуполя з Мединським і Слуцьким щодо евакуації військового гарнізону, який тут залишився”, – сказав Паламар.

Евакуацією азовці хочуть врятувати особовий склад, щоб евакуювати поранених та забрати тіла загиблих і поховати їх з почестями на території непідконтрольній РФ.

“Ми закликаємо весь цивілізований світ долучитися до гарантій безпеки. Я наголошую, що вимоги РФ щодо здачі зброї та здачі в полон наших захисників ми не підтримуємо”, – сказав Паламар.

Нагадаємо, полк “Азов” учора звернувся до лідерів світу з проханням допомогти їм евакуювати з Маріуполя мирних людей та поранених бійців, які перебувають під завалами заводу “Азовсталь”. Вони наголосили, що для порятнку залишились лічені години.

  • 0
  • 79
Схожі новини