Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Арешт Ярослава Дубневича: як голосували «львівські нардепи»?
31 Жовтня, 13:16
logo-black

Арешт Ярослава Дубневича: як голосували «львівські нардепи»?

Юлія Швидко

Сьогодні Верховна Рада дозволила притягати до кримінальної відповідальності депутата з групи “За майбутнє” Ярослава Дубневича.

За зняття недоторканості з депутата проголосувало 332 депутати. За надання згоди на затримання Дубневича проголосувало 241. За арешт Дубневича проголосувало 229 депутатів.

LMN проаналізувала, як за арешт свого колеги-нардепа голосували народні обранці з Львівщини. Інформацію про голосування використовувала з Офіційного порталу Верховної Ради України.

«За» голосували: Андрій Герус, Святослав Юраш, Ірина Верещук, Мар’ян Заблоцький, Ростислав Тістик, Орест Саламаха та Юрій Камельчук зі «Слуги народу». Також «за» виступили депутати з «Голосу»: Святослав Вакарчук, Ярослав Юрчишин, Роман Лозинський, Ярослав Рущишин та Галина Васильченко.

Тарас Козак з «Опозиційної платформи» був «проти».

«Не голосували»: Євген Петруняк та Остап Шипайло зі «Слуг народу», Андрій Парубій, Олег Синютка, Микола Величкович, Микола Княжицький та Андрій Лопушанський з «Європейської солідарності». Також не віддали своїх голосів позафракційні Олена Кондратюк та Павло Бакунець.

Від голосування «утрималися» Софія Федина та Михайло Бондар з «Європейської Солідарності», позафракційний Андрій Кіт та Тарас Батенко з депутатської групи “За майбутнє”.

Степан Кубів з «ЄС», Наталія Піпа з «Голосу» та Михайло Цимбалюк з «Батьківщини» на голосуванні були відсутні.

Нагадаємо, що генпрокурор Рябошапка запевнив депутата від “Слуги народу”, що Дубневича не будуть затримувати прямо у залі Верховної Ради.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Схожі новини