Арестовича немає у переліку ані штатних, ані позаштатних радників керівництва Офісу президента | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Арестовича немає у переліку ані штатних, ані позаштатних радників керівництва Офісу президента
20 Серпня, 16:45

Арестовича немає у переліку ані штатних, ані позаштатних радників керівництва Офісу президента

У президента і керівництва Офісу президента 46 штатних і позаштатних радників. Ці дані надали у відповідь на запит журналістів і вони актуальні станом на 18 серпня. У переліку немає імені Олексія Арестовича, хоча є інші відомі публічні речники влади, наприклад, Михайло Подоляк та Сергій Лещенко – обидва є радниками керівника Офісу президента поза штатом. Про це повідомляє суспільно-політичний журнал «Тиждень» та наводить повний перелік радників Офісу президента. 

Варто зазначити, що ще наприкінці травня Арестовича називали «радником керівника Офісу президента» на офіційній сторінці ОП в соцмережі Telegram. Зокрема, його акаунти називали в переліку офіційних для отримання «достовірної інформації з надійних джерел».

Слід також зауважити, що протягом останніх місяців Арестович публічно часто використовує щодо себе формулювання «радник Офісу президента, позаштатний». Такого формулювання посади журналістам не вдалося знайти ані в постановах і ухвалах судів, ані в розпорядженнях, указах чи інших публічних документах держорганів. Водночас ані влада, ані сам Арестович жодного разу не спростовували те, як його представляють у пресі.

Разом із тим, згідно опублікованого 18 серпня опитування громадської думки, проведеного КМІС за замовлення мережі ОПОРА, Арестович входить до переліку лідерів за довірою громадськості в Україні. До того ж, це було відкрите запитання, тобто респонденти самі мали згадати ім’я того, чиїй інформації довіряють.

Відео