Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Аргентина хоче співпрацювати з Львівщиною
13 Листопада, 17:46

Аргентина хоче співпрацювати з Львівщиною

Сьогодні, 13 листопада, заступник голови Львівської облдержадміністрації Іван Собко зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом Аргентини в Україні Еленою Летісією Мікусінскі.  Вони обговорили напрями та сфери подальшої двосторонньої співпраці.

Іван Собко ознайомив Посла з інвестиційним потенціалом Львівщини та динамікою економічного розвитку регіону.

«Україна зараз рухається шляхом реформ, тому в країні та житті людей відбуваються значні зміни. Вкрай важливо у цьому процесі залучитися підтримкою міжнародних партнерів, а також підсилити економіку новими інвестиційними проектами. Українці славляться своєю працелюбністю та відповідальністю, а ті професійні кадри, які ми можемо залучити у різні сфери, посприяють успішній реалізації майбутніх проектів», – наголосив Собко.

bez-imeni-151
14_1573642708_3648x2432_1_0

Посол Аргентини наголосила на важливості розвитку відносин саме із Львівщиною. Окреслила вектори співпраці, що зацікавлять обидві сторони.

«Аргентина зараз посідає чільне місце у світі із підготовки кардіологів, як лікарів, так і вчених. Активно розвивається ІТ-сфера, створення нових платформ, різноманітні стартапи, тож у цьому напрямі нам потрібна координація зусиль з Україною. Окрім того, співпраця у спорті та культурі – один зі способів промоції та популяризації потенціалу держав. Сподіваюся, незабаром відбудуться Дні аргентинської культури у Львові, де ми зможемо представити свої агропромислові успіхи, показати мистецькі досягнення та презентувати нашу культуру мешканцям Львівщини», – акцентувала Елена Летісія Мікусінскі.

Також порушили питання співпраці у сфері утилізації твердих побутових відходів та у галузі охорони культурної спадщини.

1_1573642791_3408x2432_1_0

Фото: пресслужба ЛОДА.

  • 0
  • 1061
Схожі новини