Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Армреслери Львівщини – срібні призери Міжнародного турніру
02 Березня, 21:29

Армреслери Львівщини – срібні призери Міжнародного турніру

У Кременці на Тернопільщині цими вихідними завершився Міжнародний турнір з армспорту «Кубок пам’яті Анатолія та Андрія Пушкарів», заслужених тренерів з армреслінгу. Спортсмени Львівщини здобули на цих змагань ряд серйозних нагород, повідомляє Управління фізичної культури та спорту.

Зокрема, представники команди Львівської області на ліву руку здобули 5 медалей. Так, Богдан Павлушок у категорії 50 кг виборов золото, Павло Снєда у цій же категорії став другим. У категорії 60 кг переможцем став Олександр Пріц. Бронзу виборов Михайло Дерефінка у категорії 70 кг та Серафин Тарас у категорії +70 кг.

У змаганнях на праву руку руку наші спортсмени здобули ще більше медалей. Львів’янин Снєда Павло у своїй ваговій категорії став першим. Другим у цій же категорії став Павлушок Богдан. Пріц Олександр у категорії 60кг виборов 2 місце. В активі наших спортсменів також три бронзи: Михайло Дерефінка у категорії 70 кг, Мирон Мига у цій же категорії та Тарас Серафин у категорії +70 кг.

Зазначимо, що представники Львівщини у загальнокомандному рейтингу стали другими.У турнірі взяли участь близько 200 осіб. Це учасники з Молдови, Румунії, Швеції, Словаччини та України. Жінки та чоловіки змагалися у восьми вагових категоріях.

  • 0
  • 243
Схожі новини