Триває перше засідання Верховної Ради України 9-го скликання. Щойно депутати повернулися з перерви і продовжили роботу.
«Атмосфера дуже позитивна, – розповідає LMN позафракційна депутатка Галина Васильченко. – Усі спілкуються, знайомляться між собою. Наша команда налаштована на хорошу плідну роботу, у всіх оптимістичний настрій».
Після складання присяги народним обранцям роздали значки, посвідчення та пакети з документами.
«Кожен отримав футляр з двома значками з написом “Народний депутат України”, посвідчення. У пакеті є Конституція, брошурки із законами про депутатів та Верховну Раду, інші документи щодо нашої роботи. Щоправда, ще не було часу це все роздивитися», – каже депутатка.
У перерві депутати відвідали буфет. На обід сьогодні пропонували дві перші страви – овочевий суп-пюре та борщ. Ціна за порцію – 33 та 45 грн відповідно. Найдорожча друга страва – голубці з м’ясом та рисом за 84 грн.
«Я була не голодна, тож попила кави з тістечком, – усміхається Галина Васильченко. – В буфеті дуже гамірно, до «роздачі» довгі черги».
Фото: Ельдар Сарахман/Фейсбук
Фото (Основне): Галина Васильченко/Фейсбук
Найближчим часом наші менеджери дадуть відповідь