Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Атовець переміг: суд призупинив будівництво сміттєпереробного комплексу у Львові
30 Січня, 16:32

Атовець переміг: суд призупинив будівництво сміттєпереробного комплексу у Львові

Вчора Львівський окружний адміністративний суд призупинив дію рішення виконавчого комітету, яке дозволяє будівництво сміттєпереробного комплексу на вул. Пластовій у Львові, передає Leopolis.

До суду звернувся львів’янин, учасник війни на Донбасі Йосип Дудич. Вважав його незаконним та протиправним.

У пресслужбі Львівської міськради повідомили, що у ЛКП «Зелене місто» впродовж двох місяців проводили заміри повітря на вул. Пластовій, 13 і не виявили відхилень від норми.

«Будівництво сміттєпереробного комплексу на вулиці Пластовій, 13 у Львові безпечне для довкілля. Заміри забрудненості повітря здійснювали впродовж листопада та грудня минулого року. Їх проводили спеціалісти хімічної лабораторії КП «Адміністративно-технічне управління» у дні, коли зверталися мешканці сусідніх будинків у їх присутності. Дослідження стану забруднення атмосферного повітря на момент вимірювання показали, що вміст забруднюючих речовин не перевищував нормативів разової гранично допустимої концентрації», – йдеться у звіті ЛКП «Зелене місто».

Львівська міська рада готує апеляцію на рішення суду.

«Вчора в судовому засіданні через поведінку мешканців ні представники виконкому, ні ЛКП «Зелене місто» не мали можливості висловити свою позицію. Вбачаємо у такій ситуації тиск на суд. Зупинення рішення виконкому є безпідставним”, – проінформувала директорка юридичного департаменту ЛМР Гелена Пайонкевич.

Фото: ілюстративне

Схожі новини