Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Атовці підтримують створення Брюховицької ОТГ
23 Травня, 19:24

Атовці підтримують створення Брюховицької ОТГ

Сьогодні, 23-го травня, у Брюховичах провели чергові звітні збори члени «Спілки учасників АТО Брюховичі». Окрім організаційних питань Спілки, обговорювали створення Брюховицької ОТГ.

Запрошено селищного Брюхович Володимира Доманського, також були присутні депутати Брюховицької селищної ради – Андрій Дроздовський та Євген Дудар, підполковник, боєць батальйону «Айдар» Тимур Баротов, мешканці Брюхович, які брали участь в АТО.

Як повідомляють організатори зібрань, брюхівчани, учасники АТО, об’єдналися, щоб спільно відстоювати свої інтереси та разом брати участь у житті селища, в якому вони живуть. Тому подальше майбутнє Брюхович не може їх не турбувати.

«Місцева влада завжди була відкрита до діалогу. В очікуванні змін, які неодмінно всіх нас чекають, ми з перших вуст хотіли почути, яка робота проводиться у напрямку утворення окремої об’єднаної територіальної громади, окрім офіційних запитів та звернень до ЛОДА та уряду, та які наслідки може мати новий статус селища для діяльності, зокрема, у сфері медицини, транспорту тощо», – зазначають організатори зібрання.

img_3255

Нагадаємо, що 20 травня Володимир Доманський спільно з головами Бірківської, Домажирської, Рясне-Руської та Ясниської сільських рад спільно звернулися до Кабінету Міністрів України  щодо обґрунтування створення Брюховицької ОТГ у тому варіанті, який раніше подавався до Львівської обласної державної адміністрації.

Водночас, 21 травня, уряд затвердив перспективні плани формування територій громад ще чотирьох областей, проте розгляд питання щодо Львівської, Запорізької та Одеської областей було відкладено.

Фото: Брюховицька ОТГ

Схожі новини