Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Аудит «Львівавтодору» показав необґрунтовані витрати на десятки мільйонів
23 Лютого, 16:20

Аудит «Львівавтодору» показав необґрунтовані витрати на десятки мільйонів

ЛКП «Львівавтодор» сплатив майже 3,2 млн гривень за роботи, котрі фактично не були виконані та витратив понад 14 мільйонів на розробку проєктно-кошторисної документації, котру надалі не використовував. Такі висновки зробила Державна аудиторська служба за результатами перевірки господарської діяльності підприємства.

Мільйони на ніщо

Аудитори встановили, що підприємство, здійснюючи функції замовника з капітального ремонту та реконструкції вулиць Львова, заплатило майже 3,2 млн гривень за роботи, котрі фактично не виконувались. Зокрема, аудитори проаналізували реконструкцію площі Двірцевої, вул. Хуторівка, вул. Т.Шевченка, вул. Богдана Хмельницького та інші.

Також під час капітального ремонту вулиці Пластової, загальною вартістю понад 27 млн гривень ТОВ «НВП «Шляхбуд» безпідставно отримав з бюджету міста 203 тисячі гривень на «відшкодування витрат, пов’язаних з відрядженням працівників на об’єкт будівництва».

Дорога документація

Окрім того, у 2016 році ЛКП «Львівавтодор» отримав проєктно-кошторисну документацію на реконструкцію вулиці Тараса Шевченка, вартість виготовлення котрої становить 865 тис. гривень. Надалі підприємство розділило роботи з реконструкції на три окремі ділянки та замовило розробку нових ПКД загальною вартістю 3,49 млн гривень.

Аудитори побачили й інші порушення в діяльності «Львівавтодору». Зокрема, ЛКП витратило 14,4 млн гривень на виготовлення проєктно-кошторисної документації по одному з об’єктів. Виготовляли документи понад три роки, однак їх так і не використали для запланованих робіт.

Також при перевірці встановлено, що підприємство недостатньо контролювало вимоги законодавства щодо регулювання питань оплати праці, що призвело до безпідставних витрат по зарплаті на суму 692 тисячі гривень.

Схожі новини