Авіакатастрофа у Броварах: прокуратура спростувала одну з версій | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Авіакатастрофа у Броварах: прокуратура спростувала одну з версій
31 Липня, 18:35

Авіакатастрофа у Броварах: прокуратура спростувала одну з версій

Версія диверсії щодо авіакатастрофи гвинтокрила у Броварах на Київщині, під час якої загинуло керівництво МВС, не підтвердилась. Як повідомив генеральний прокурор Андрій Костін в інтерв’ю «Укрінформу», висновки досудового розслідування будуть повідомлені найближчим часом.

«Попередньо можу сказати, що версії, пов’язані з диверсією або посяганням на життя державних діячів (щодо авіакатастрофи у Броварах – ред.), не знайшли свого підтвердження. Про остаточні висновки за результатами досудового розслідування ми повідомимо найближчим часом», – йдеться в повідомленні.

Він зазначив, що на початку розслідування було висунуто чотири основних версії: замах на життя державних діячів, включаючи диверсію; збиття літального апарата; конфліктна ситуація на борту судна; помилка пілота, технічна несправність судна, неналежна організація планування польоту, недотримання правил польотів, складні погодні умови.

За його словами, наразі розслідування, яке проводять фахівці з міжвідомчої слідчої групи  у складі головних слідчих управлінь ДБР і СБУ, триває. При цьому Офіс генпрокурора здійснює процесуальне керівництво. До роботи залучили спеціалістів компанії Airbus Helicopters, а також фахівців з Міністерства оборони, Нацполіції і Нацгвардії.

Станом на сьогодні зібрано всі необхідні технічні документи, завершується проведення необхідних експертиз.

Нагадаємо, гвинтокрил ДСНС впав 18 січня у Броварах між дитячим садком та житловим будинком. На місці виникла масштабна пожежа. На борту гелікоптера були міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, його перший заступник Євген Єнін, а також державний секретар міністерства Юрій Лубкович. Усі, хто був на борту загинули.

Відео