Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Авіакомпанії, якій належав розбитий АН-12, призупинили ліцензію
07 Жовтня, 15:37

Авіакомпанії, якій належав розбитий АН-12, призупинили ліцензію

Державіаслужба тимчасово припинила дію сертифіката-експлуатанта авіакомпанії «Україна-Аероальянс». Їй належав вантажний літак АН-12, який розбився поблизу Львова у п’ятницю, 4 жовтня.

Як зазначили у відомстві, наказ прийнято на підставі рішення постійно діючої Комісії з питань сертифікації експлуатантів, організацій з технічного обслуговування і підтримання льотної придатності, розробників та виробників авіаційної техніки, навчальних закладів з підготовки льотного складу в Україні, льотного і технічного персоналу.

Літак АН-12 авіакомпанії “Україна Аероальянс”, під час падіння якого загинули п’ятеро осіб, міг прямувати до Львова, щоб перевантажити контрабанду, – пише Вголос.

Літак віз до Львова контрабандні металеві конструкції. В Україні їх начебто повинні були розвантажити, а натомість – завантажити мідь. Після цього літак нібито мав нелегально доправити метал до Стамбула.

За даними джерел, бенефіціаром цієї схеми є колишній регіональний куратор “Молодих регіонів” (молодіжне крило “Партії регіонів”) Віталій Бобир.

Нагадаємо, літак летів із Іспанії до Туреччини та мав приземлитися у львівському аеропорту на дозаправку, недолетів менше 2 км до посадкової смуги. В результаті екстренної посадки 5 людей загинули, троє врятувались та госпіталізовані.

Схожі новини