Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Авто потрібне негайно»: збір на машину для бригади, у якій воює хирівчанин, триватиме до вівторка
14 Травня, 18:14
logo-black

«Авто потрібне негайно»: збір на машину для бригади, у якій воює хирівчанин, триватиме до вівторка

Збір на авто для бійців 17-ї окремої бригади, у якій воює мешканець Самбірщини Андрій Черхавський, триватиме до вівторка, 16 травня. Такі часові обмеження довелось встановити через те, що авто захисникам необхідно негайно.

«Справа в тому, що авто, яке в нас є зараз, вже практично не їде. Ми не можемо так сильно ризикувати, оскільки є велика можливість потрапити під ворожий обстріл. Однак бойові завдання виконувати потрібно, а без машини ми цього зробити не можемо», – каже Андрій.

Журналістка LMN Михаць Вікторія, яка ініціювала цей збір, каже, що усвідомлює те, що повну суму зібрати не вийде, а відтак авто потрібно буде взяти трохи нижчої цінової категорії.

«Я впевнена в тому, що якби часу було трохи більше, то ми обов’язково б зібрали ці 200 тисяч. Однак життя наших бійців безумовно важливіші», – каже журналістка. 

До слова, зараз на рахунку трохи більше 95 тисяч гривень, ще близько 40 тисяч готівкою передали родичі Андрія.  Вікторія закликає мешканців Львівщини приєднатись до збору. Що більше коштів вдасться зібрати до вівторка — то кращу й більш комплектовану машину придбають для захисників. А це в свою чергу допоможе наблизити нашу перемогу та зберегти життя українських воїнів.

Хто бажає долучитись до збору, може надсилати кошти на цей рахунок:

Номер картки банки 

5375 4112 0575 3655

Посилання на банку

 

 

Схожі новини