Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Аж сльози на очі навернулися»: у Стебнику на смітник викинули 200 українських прапорів
24 Лютого, 16:11
logo-black

«Аж сльози на очі навернулися»: у Стебнику на смітник викинули 200 українських прапорів

Синьо-жовті прапорці на штоках викинули невідомі при в’їзді у Стебник. Місцеві кажуть, їх вивантажували із машини разом з будівельним сміттям.

«Нам повідомили люди, що живуть недалеко. Помітили купи сміття, а у ньому невеликі прапорці, такі під час свят розвішують на стовпах. Дерев’яна палиця затесана, видно, сокирою, не дуже акуратно, сам стяг – ще новий, невицвілий. Хто до такого додумався і, головне, для чого викидати, – загадка. Я як це побачив – аж сльози на очі навернулися. Подзвонили б до нас, я би сам машиною під’їхав, забрав прапори, у місті знайшли б, де їх повісити», – говорить LMN Віталій Свиш із Стебницької міськради.

Чоловік каже, зараз цією справою зайнялась поліція. Нахабу, який у такий спосіб позбувся національного атрибуту, хочуть притягнути до відповідальності.

«Поруч з прапорами знайшли квитанції і накладні, що підтверджують – сміття привезене з Трускавця. Люди, що живуть навпроти, розповідають, що бачили машину з бортовою кабіною. Але чому одразу не викликали поліцію, коли бачили, як це вивантажували, наразі загадка. Видно, що сміття привозили два рази, бо скинули на дві купи. Серед того всього і були прапори. Зараз переглядаємо всі камери з відеореєстраторів. Справа честі знайти того, хто собі таке дозволив. От взяти б його і привезти до хлопців-атовців, які воювали за той прапор і хоронили побратимів, що пролили свою кров за цей національний символ. Хай би глянув їм у вічі».

Всі прапори із сміття зараз вилучили та віддали на хімчистку. У подальшому Стебницька міськрада залишить їх собі та розвішуватиме у місті до свят.

 

 

Схожі новини