Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Багатодітній вдові атовця зі Золочівщини спалили стайню та сарай
14 Серпня, 20:18

Багатодітній вдові атовця зі Золочівщини спалили стайню та сарай

Багатодітній вдові учасника війни Марії Ракус з села Куровичі, що на Золочівщині, спалили майно. Спершу хтось підкидав записки з погрозами. Потім згоріла стайня. А за кілька днів ‒ ще й
сарай, передає zaxid.net.

Кілька місяців тому матір дев’ятьох дітей отримала від благодійника подарунок ‒ трикімнатний будинок. Та радість змінилась на постійну тривогу.

Зараз самотня мати виховує сімох дівчаток і доглядає за хворим батьком. Ночами родина стереже  єдине, що залишилось, ‒ свою хату.

«Мала вибігає, каже шопа горить. То такий вогонь був, бризнули чимось і підпалили», ‒ демонструє наслідки пожежі Марія Ракус.

На подвір’ї господарки пані Марії сьогодні, наче після вогняного буревію. Вогонь знищив дрова на зиму, городній інвентар, дитячі візки та одяг.

«Тут практично зерно погоріло, птицю я заново маю купувати, бо я не маю чим годувати і не знаю, що мені робити. Сама виховую сімох дітей, чоловіка серце розірвалось після повернення з АТО», ‒ скаржиться багатодітна мати Марія Ракус.

Жінка не розуміє, хто може їй робити шкоду.

«Я з сусідами тут лише «добрий день»‒ «до побачення», якщо я бачу їх хоч раз на день. Я не конфліктна людина, не люблю сваритися, маю дітей і ними займаюся, мені роботи на день вистачає. Я не можу зрозуміти, хто мене звідси випихає», ‒ продовжує багатодітна мати Марія Ракус.

Стіни хати погрозами обписують невідомі. Обіцяють зробити усе, аби сім’я покинула житло.

«Ту записку я знайшла біля літньої кухні під час першої пожежі і пішла курей забрала, папір розгорнула, а там писало: я тебе попереджав», ‒ розповідає про погрози дочка Мар’яна.

Сусіди кажуть, нічого підозрілого не помічали, хоча вогонь ледь не перекинувся і на їхню господарку.

Марія Ракус звернулась до поліції. У Золочівському райвідділку вивчають обставини пожеж, та кримінального провадження ще не відкрили. Родина ж тим часом потребує допомоги на відновлення господарки.

 

Фото: zaxid.net

Схожі новини