Багатодітну маму звільняють з роботи, бо на виборах підтримала Васильченко, а не Дубневича | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Багатодітну маму звільняють з роботи, бо на виборах підтримала Васильченко, а не Дубневича
16 Серпня, 22:03
logo-black

Багатодітну маму звільняють з роботи, бо на виборах підтримала Васильченко, а не Дубневича

 

Віра Міцна

 

Директор Дитячо-юнацької спортивної школи «Тризуб Плюс» Василь Недомірко примусив написати заяву на звільнення тренерку з пауерліфтингу та лікарку навчального закладу Оксану Допілку.

 

«Мені сказали написати заяву за власним бажанням, бо в іншому випадку мене звільнять за статтею, хоча причин для цього нема жодних. Маю скрін переписки із директором школи, де він чітко написав, коли маю прийти і написати заяву. Він сказав, що звільняє мене за те, що я, мій чоловік Микола Допілка і спортсмени секції з пауерліфтингу підтримували кандидатуру Галини Васильченко від партії «Голос», а не Богдана Дубневича», — розповіла LMN тренерка з пауерліфтингу Оксана Допілка.

 

До речі, на секції пауерліфтингу займаються багаторазові чемпіони України, багаторазові призери чемпіонатів України, рекордсмени України, віце-чемпіон світу серед юнаків. Ці спортсмени гідно представляли громаду на всеукраїнських і міжнародних змаганнях. Усі спортсмени є жителями Давидівської ОТГ.

 

 

«Коли ми пішли з тим питанням до сільського голови, то директор школи сказав, що не буде пояснювати причину мого звільнення. Я — багатодітна мама, в мене троє дітей. Чоловік на даний момент не працює. Я в жахливому стресі написала заяву на звільнення, хоча зараз розумію, що дії мого керівника — незаконні», — додала пані Оксана.

 

«Пояснюють звільнення тим, що начебто, ОТГ перестає фінансувати даний вид спорту, а зокрема поїздки спортсменів на змагання. Хоча наші спортсмени мали їхати на календарні змагання, зокрема чемпіонат України з класичного пауерліфтингу, чемпіонат України серед вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл, кубок Невзорова. Спортсмени жодної секції цієї школи не мають таких показників, як спортсмени секції з пауерліфтингу. Та директор вирішив закрити саме цю секцію, закривши тим самим для дітей, які проживають на території громади, можливість подальшого спортивного росту і розвитку. Все через те, що наші політичні вподобання різняться від його», — каже в розпачі багаторічна тренерка.

Відео