Бакунець закликав Уряд ввести пільги на газ для релігійних організацій | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Бакунець закликав Уряд ввести пільги на газ для релігійних організацій
22 Вересня, 17:02

Бакунець закликав Уряд ввести пільги на газ для релігійних організацій

Сьогодні, 22 вересня, нардеп з трибуни звернувся до Уряду, аби наголосити на проблемі, про  яку, чомусь,  майже ніхто не думає – опалення храмів, церков та інших релігійних об’єктів.

Холод уже тут, а разом із ним – одвічна проблема обігріву. Господарі думають про опалення своїх домівок, місцеве самоврядування – ламає голову над тим, як заплатити надвисокі тарифи на газ, аби подати тепло в багатоквартирні будинки. Коли ціни на опалення виросли втричі, священнослужителі просто не знають, як їм тримати храми в теплі, а вірян – в комфорті під час спільної молитви.

«Разом з колегами-мажоритарниками я звернувся до Уряду з вимогою встановити пільговий тариф на газ для релігійних організацій, що допоможе в холодну пору обігрівати церкви, а усім віруючим збиратися разом, аби молитися і духовно відновлюватися в цей непростий час», – каже Павло Бакунець, депутат мажоритарник.

Нагадаємо, що Кабінет Міністрів встановив граничну ціну на газ для релігійних організацій на рівні 6, 99 грн/куб. м. з 1 лютого до 31 березня.  Вданий час з метою уникнення штрафів релігійним організаціям рекомендують дотримуватися загальних вимог до юридичних та фізичних споживачів.

Відео