Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Балотуватися чи ні? Допоможе відповісти серіал “Кандидат”
08 Вересня, 12:22

Балотуватися чи ні? Допоможе відповісти серіал “Кандидат”

Міністерство цифрової трансформації України спільно з ГО “Центр сприяння реформам” презентували новий освітній серіал «Кандидат», який розрахований на всіх, хто розмірковує, проте вагається, чи балотуватися на місцевих виборах. Серіал охоплює основні етапи, які кандидату доведеться пройти під час передвиборчої кампанії.  Про це пише  Укрінформ.

“Чергові вибори пройдуть 25 жовтня, кандидати вже на високому старті. І щоб висування не здавалося складним або незрозумілим, ми, за підтримки партнерів – громадської організації «Центр сприяння реформам” – підготували освітній серіал, який дає вичерпні відповіді на питання, що повинна знати людина, яка хоче стати депутатом”, – зазначила заступниця міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан.

Серіал складається з 11 серій, що охоплюють всі основні етапи, які доведеться пройти кандидату вже найближчим часом. Освітній серіал буде доступний на платформі Дія.Цифрова освіта.

За словами керівниці програм ГО «Центр сприяння реформам” Олени Юркіної, правоосвіта суспільства в напрямку виборчого законодавства є важливою, якщо є мета, щоб в політику прийшли не лише професійні політики.

“Ми за те, щоб у місцевій владі були представлені різні люди, з різним, в тому числі професійним досвідом. Тому, я сподіваюся, що цей курс буде вдалим”, – зазначила Юркіна.

Зазначається, що “Дія. Цифрова Освіта.” – безкоштовна національна онлайн-платформа з цифрової грамотності. На сьогодні на порталі вже представлено близько 20 освітніх серіалів у різних сферах.

Схожі новини