Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Банк крові для собак запрацював у Львові
20 Березня, 14:25

Банк крові для собак запрацював у Львові

Сьогодні на ЛКП «Лев» запустили перший на Західній Україні банк крові для собак. Він допоможе рятувати життя не лише безпритульним, але й домашнім собакам у Львові.

Банк крові – забезпечить оперативне переливання донорської крові, якщо чотирилапий втратив значну частину своєї при травмі, або його кров заражена інфекцією. Саме оперативне переливання може врятувати собаці життя. Формують банк крові волонтери з числа власників собак, – пише Дивись.info.

Для того, аби стати донором, собака має бути здоровим, мати вагу не менше 25 кг та бути вакцинованим. Базу донорів у Львові вже почали формувати за допомогою ініціативи Animal-ID.info, яка займається розробкою баз реєстрації тварин.

Проект загальною вартістю в понад 300 тисяч гривень почали реалізовувати 2018 року. ЛКП «Лев», численні благодійники та партнери уже зібрали 275 тисяч гривень для закупівлі необхідного для банку крові обладнання. Зараз придбали спеціальний холодильник, водяну баню, мікроскоп, механічний екстрактор, центрифугу, контейнери тощо.

«Банк готовий розпочати роботу. Працівники підприємства вже навчилися користуватися обладнанням та навіть протестували його під час забору крові у двох чотирилапих донорів», – каже директорка ЛКП «Лев» Оксани Кошак.

Працівники зазначають, що базова вартість вливання крові з банку для чотирилапого становитиме 2100 гривень.

 

ФОТО: Дивись інфо.

e281bf9e-b0b4-44a3-a6b7-fa1e8c9de8b6
Схожі новини