Батька заступника керівника Офісу президента вигнали з фансектору «Карпат» (ВІДЕО) | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Батька заступника керівника Офісу президента вигнали з фансектору «Карпат» (ВІДЕО)
29 Квітня, 09:42

Батька заступника керівника Офісу президента вигнали з фансектору «Карпат» (ВІДЕО)

Ігоря Шурму, знаного проросійського політика і батька нинішнього заступника керівника Офісу Ростислава Шурми, днями ганебно вигнали з фансектору «Карпат» під час матчу в Полтаві. Відео про це в соцмережах опублікував активіст і діючий військовослужбовець Антон Петрівський.

«Рідні ФК Карпати виграли сьогодні на виїзді в СК “Полтава” і вийшли в українську Прем’єр-лігу! Вдалось викроїти час і з’їздити в Полтаву на цей матч) Не обійшлось без інциденту. На матчі з’явився Ігор Шурма. Це львівський медведчуківець, який свого часу активно проявився в антиукраїнській діяльності. Довелось провести з ним роз’яснювальну роботу», – написав він.

Як видно з відео, Ігор Шурма в дискусію не вступав і слухняно залишив сектор фанатів «Карпат».

У коментарі zaxid.net Антон Петрівський розповів, що помітив і вигнав Ігоря Шурму з фан-сектору під час другого тайму. Після цього проросійський політик не повертався на трибуни й спостерігав за грою збоку.

«Я можу пробачити особисту образу. Але не пробачаю людям, які систематично і цілеспрямовано вчиняли дії проти української державності, ще й на користь нашого споконвічного ворога. Шурма, як і всі проросійські політики, має сидіти в тюрмі. Але це вже прерогатива СБУ. Найменше, що можу зробити саме я, це зробити те, що я зробив, хоча заслуговує він на агресивнішу реакцію», – сказав Антон Петрівський.

Нагадаємо, 65-річний Ігор Шурма львів’янин. Він двічі обирався депутатом Верховної Ради: у 2002 році від СДПУ(о) та у 2014 році від «Опозиційного блоку». Був близьким соратником брата Сергія Медведчука, брата кума путіна. Він відмовлявся визнати  терористичними псевдореспубліки днр і лнр. Також Ігор Шурма не голосував за визнання росії країною-агресоркою.

Один з його синів, Ростислав Шурма, у 2010-2014 роках був депутатом Донецької обласної ради від «Партії регіонів». З листопада 2021 року він є заступником керівника Офісу Президента України, відповідальним за економічний блок.

У серпні минулого року журналісти Bihus.Info з’ясували, що сонячні станції під російською окупацією, співвласником яких є брат Шурми Олег, незаконно отримували оплату за «зеленим тарифом».

Відео