«Батьківська кава»: у Львові проводять психологічні зустрічі для сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Батьківська кава»: у Львові проводять психологічні зустрічі для сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах  
07 Вересня, 13:28

«Батьківська кава»: у Львові проводять психологічні зустрічі для сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах  

Звільнитися від невпевненості, почуття безвиході, покращити емоційне самопочуття та просто виговоритись – у Просторі турботи, що працює на вул. Богдана Хмельницького, 63, у Львові  проводять психологічні зустрічі. Двічі на місяць на «Батьківську каву» запрошують сім’ї, що опинилися в складних життєвих обставинах, внутрішньо переміщених осіб та патронатні сім’ї.  

«Ми кличемо різних людей, в яких є велика потреба відчути себе в безпеці та бути почутими. «Батьківська кава» – це дуже образна назва того, що насправді у нас відбувається. Це зовсім не про їжу, це про підтримку. Зустріч проходить у вигляді тренінгів, ми проводимо різноманітні вправи. Багато розмовляємо. Я використовую практики, які допомагають розпізнати запит та пропрацювати його. Ну, і п’ємо каву», – розповідає психологиня Простору турботи Галина Герус.

«Батьківська кава» – це безкоштовна зустріч. Вона триває 3-4 години. На неї можуть приходити батьки разом з дітьми. У групі в основному займаються по 8-10 людей.

Записатися можна за номером телефону: 068 251 65 64.

Нагадаємо, Простір турботи у Львові реалізується БО «Українська освітня платформа» та діє за підтримки СОС Дитячі Містечка Україна.

Відео