«Батько наляканий, але боротьбу за ліс припиняти не буду. У мене тут діти ростуть» – син побитого Миколи Мазура | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Батько наляканий, але боротьбу за ліс припиняти не буду. У мене тут діти ростуть» – син побитого Миколи Мазура
29 Грудня, 15:54

«Батько наляканий, але боротьбу за ліс припиняти не буду. У мене тут діти ростуть» – син побитого Миколи Мазура

Юлія Швидко 

Володимир Мазур, активний учасник Революції Гідності, активіст ГО Майдан Старосамбірщини, ГО Люди Країни, член Самооборони Старосамбірщини, каже, що його батькові погрожували не один раз. Нагадаємо, що 71-річного Миколу Мазура учора ввечері побили у селі Лаврів на Старосамбірщині.

“Особисто мені ніхто ніколи не погрожував. Батька намагалися лякати, але він це до вчорашнього вечора серйозно не сприймав, – каже Володимир. – У нас в селі люди розділилися. Одні їдуть на заробітки – там заробляють на життя, інші вирубують та крадуть ліс. Їм здається, що заборонять вирубувати дерева, і вони помруть голодною смертю. А так непогано живуть – на дорогих машинах їздять, ремонти роблять. От тільки, що буде з екологією, їх мало цікавить. До вирубки заохочують лісники та пилорамщики, або ж ті, хто на них працює”.

Володимир розповідає, що учора викликав поліцію. Уже тиждень у лісі лежав стос зрубаних дерев.

«Коли у селі з’являються поліція, лісник попереджає вирубщиків, аби по норах ховалися. Це багатьом не подобається. От вирішили помститися батькові, – веде далі активіст. – Його побили, тепер лежить у стаціонарі. Йому тяжко дихати, ходити. Лікарі бояться, аби не було ускладнень. З батьком живемо на одному подвір’ї. Коли повернеться з лікарні, заберемо до себе. Будемо пильнувати, аби більше таке не повторилося. Батько наляканий, але боротьбу за ліс припиняти не буду. У мене тут діти ростуть».

Справою зайнялася Старосамбірська поліція.

«Підозрюємо трьох місцевих хлопців – їм по 18-20 років. Чи будуть покарані, не знаю. Поліція наче хоче щось зробити. Але зізнається: не знає, чи буде наказ зверху цю справу розслідувати».

«LMN» слідкує за розслідуванням цього злочину.

На фото: 71-річний Микола Мазур, побитий батько активіста – борця за збереження лісу

Відео