Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Батьки зможуть відстежувати рух шкільних автобусів
10 Лютого, 10:23

Батьки зможуть відстежувати рух шкільних автобусів

На Львівщині понад 300 шкільних автобусів обладнали GPS-трекерами. Про це повідомляє пресслужба Львівської ОДА.

У 2021 році вперше у Програму розвитку освіти заклали кошти для облаштування «Школяриків» системами стеження руху. На цю мету в обласному бюджеті передбачили 2 млн 352 тисячі гривень. Відтак, впродовж року громади закупили та встановили відповідні системи стеження у 336 автобусах.

«Відстеження автобусів дозволяє батькам спостерігати в реальному часі за пересуванням транспорту, аби розуміти де зараз їх дитина чи коли їй треба виходити з дому.», – наголосив директор департаменту освіти і науки ЛОДА Олег Паска.

Трекерами обладнали як нові автобуси, які громадам передали на початку осені 2021 року, так і ті транспортні засоби, які були закуплені у попередні роки.

«Із закладеної на трекери суми, громади використали трохи більш як 1 млн 900 тис. грн. Це означає, що не всі автобуси обладнали системами стеження, будемо це враховувати при плануванні наступних покупок. Плануємо GPS-трекерами облаштувати також нові автобуси, які будемо закуповувати цього року», – розповів керівник відділу технічного нагляду та комп’ютерного забезпечення Богдан Прокопчук.

Цьогоріч на закупівлю автобусів для опорних закладів Львівської області у державному бюджеті передбачили 55 млн 675 тис. грн. Торік для громад області закупили 23 «Школярики», 2020-го їх було 54.

Схожі новини