Бельгієць Бернар Вілем продає козячу ферму на Мостищині | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Бельгієць Бернар Вілем продає козячу ферму на Мостищині
07 Грудня, 11:04

Бельгієць Бернар Вілем продає козячу ферму на Мостищині

Власник козячої ферми “Шеврет” у селі Дмитровичі Мостиського району на Львівщині Бернар Вілем продає свій бізнес, повідомляє Zaxid.net.

«Дорогі наші друзі, шанувальники, поціновувачі та всі, кому цікаве, чи хто хотів би зайнятися сільським господарством та агротуризмом, або ж продовжити справу козівництва й виробництва сиру. Офіційно заявляємо, що ми прийняли рішення про продаж нашої ферми. Розглянемо різні варіанти», – зазначив на сторінці La Ferme d’Elise у Facebook.

Наразі ферма не припиняє роботу й працює в звичному режимі. Відвідувачів запрошують на екскурсії та дегустації продукції з понеділка по суботу за попереднім записом.

Ферма існує на Львівщині з 2009 року, її облаштували на місці колишнього колгоспу в Дмитровичах. Спочатку проблемою стало оформлення документів для виділення землі, де фермери вирощували корми та випасали кіз. Місцева влада звинуватила Бернара Вілема ту несплаті оренди. Навесні цього року у Дмитровичах виник конфлікт між власниками ферми «Шеврет» та громадою. Місцеві підтримали будівництво цеху з обробки каменю біля козячої ферми. Для його облаштування сільська рада хотіла відвести 0,18 га території, власником якої є бельгієць.

Відео