Без батька залишилась 9-річна донька: завтра у Львові прощатимуться із загиблим Героєм | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Без батька залишилась 9-річна донька: завтра у Львові прощатимуться із загиблим Героєм
29 Травня, 17:40

Без батька залишилась 9-річна донька: завтра у Львові прощатимуться із загиблим Героєм

Завтра, 30 травня, у Львові в останню дорогу проведуть Назара Яцківа, який загинув, захищаючи Україну від російських окупантів.

Про це повідомили у міській раді.

Чин похорону розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають Героя у с. Куличків, Червоноградського району.

34-річний Назар Яцків народився у Червонограді. Навчався у місцевому ліцеї №3. Здобував освіту у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності.

Потім три роки проходив службу у сфері цивільного захисту у Кропивницькому. Згодом повернувся на Львівщину та працював начальником караулу Державного пожежно-рятувального посту-56 у Судовій Вишні. Пізніше займався підприємницькою діяльністю у сфері торгівлі.

У вільний час захоплювався рибальством та їздою на мотоциклах.

Із початком повномасштабної війни став на захист Батьківщини до лав 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. Під час виконання бойових завдань на східному напрямку був тяжко поранений.

У Назара Яцківа залишилися 9-річна донька, батьки, брат, колишня дружина, теща, рідні та інші близькі.

Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Відео